Zavolejte nám +420 737 032 142

PREMO! Sculpey

PREMO! Sculpey

Charakteristika polymerové hmoty PREMO! Sculpey.

PREMO! Sculpey je umělcův sen! Po prohnětení je tato hmota dostatečně jemná, aby se dala lehce mísit (blendovat), ale zároveň dostatečně pevná, aby udržela jemné detaily při využití specializovanými technikami. Vzhledem k tomu, že hmota PREMO! si zachovává pružnost, jsou hotové výrobky z ní velmi trvanlivé a odolné. Tato jedinečná vlastnost z ní dělá nejodolnější hmotu z výrobků Polyform Products Company a je ideální pro šperky, domácí dekorace a předměty, které používáme každý den.

PREMO! se vyrábí ve 34 sytých barevných odstínech a je možné kombinovat a míchat vlastní barvy. Kombinace síly a krásy se snadno přenese do jakéhokoliv vašeho projektu. Je jedno, zda budete vyrábět korálky, desky pro náčrtník, napodobeniny drahých kamenů.

PREMO! Sculpey je dodávána ve 56g balíčcích (2 oz = 2 unce) a vybrané odstíny jsou rovněž k dispozici v balení o hmotnosti 454 g (1 pound = 1 libra). V těchto větších baleních jsou dodávány tyto barvy: bílá, černá, umbra pálená, tělová, okrová, perlová, stříbrná, zlatá, průsvitná, frost, zelená, kadmium červené, fialová, ultramarínová a kadmium žluté.

Hmotu PREMO! Sculpey je možno míchat s hmotami Sculpey III nebo GRANITEX.

Pro vytvrzení pečte v troubě (nikdy však ne v mikrovlnné) na teplotu 130°C po dobu 15 minut na každých 6 mm tloušťky vašeho výtvoru.